VGA ASUS GeForce RTX 5060 LP BRK 8GB GDDR7 OC
Kód: CZASRTX5060O8GLPBRKDetailní popis produktu
ASUS GeForce RTX 5060 OC Edition 8GB GDDR6 Low Profile
ASUS GeForce RTX 5060 OC Edition 8GB GDDR6 Low Profile
Ultimátní výkon architektury Blackwell v kompaktním dvouslotovém Low Profile formátu
ASUS GeForce RTX 5060 OC Edition 8GB definuje novou úroveň výkonu pro kompaktní počítačové sestavy díky přelomové architektuře NVIDIA Blackwell. Tato grafická karta je vybavena 8 GB paměti GDDR6 a plně podporuje nejnovější technologie jako DLSS 4 pro inteligentní generování snímků a pokročilý Ray Tracing nové generace. Jako OC edice přichází s navýšenými takty až na 2490 MHz (Boost Clock), což ve spojení s moderním rozhraním PCI Express 5.0 zajišťuje bleskovou odezvu a plynulé hraní i v těch nejnáročnějších titulech při zachování minimálních nároků na prostor ve skříni.
Karta disponuje efektivním systémem chlazení se dvěma ventilátory, které jsou navrženy pro maximální statický tlak i v omezeném prostoru nízkoprofilového dvouslotového designu. Vysokou spolehlivost garantuje výrobní proces Auto-Extreme Technology, který využívá robotické pájení k eliminaci lidských chyb a snížení tepelného namáhání součástek. Ventilátory jsou navíc vybaveny certifikací IP5X Dust Resistance pro dlouhou životnost, zatímco software GPU Tweak III umožňuje uživatelům precizní ladění výkonu, kontrolu teplot a monitoring systému v reálném čase.
| Kategorie | Specifikace |
|---|---|
| Model | GeForce RTX 5060 8GB OC LP |
| Grafický čip | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Standard sběrnice | PCI Express 5.0 |
| OpenGL | OpenGL 4.6 |
| Video paměť | 8GB GDDR6 |
| Takt jádra (OC Mode) | 2490 MHz (Boost Clock) |
| Takt jádra (Default Mode) | 2460 MHz (Boost Clock) |
| CUDA jádra | 3072 |
| Rychlost paměti | 18 Gbps |
| Paměťové rozhraní | 128-bit |
| Maximální digitální rozlišení | 7680 x 4320 |
| Rozhraní HDMI | 2x HDMI 2.1a |
| Rozhraní DisplayPort | 2x DisplayPort 2.1 |
| Podpora HDCP | Ano (2.3) |
| Maximální počet monitorů | 4 |
| Doporučený zdroj (PSU) | 450 W |
| Napájecí konektory | Nejsou vyžadovány (napájeno ze slotu) |
| Slot | 2 slot |
| Rozměry | 188 x 69 x 39 mm |
| Příslušenství | 1x Low Profile Bracket, 1x Rychlá příručka |
| Software | ASUS GPU Tweak III a GeForce Game Ready Driver |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOMPONENTY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.361 kg |
| EAN: | nan |
| Barva: | Černá |
| Chlazení: | Aktivní |
| Kapacita grafické paměti [GB]: | 8 |
| Modelové označení: | GeForce RTX 5060 |
| Typ grafické paměti: | GDDR7 |
| Výrobce čipu: | NVIDIA |
| Využití: | Herní |
| Položka byla vyprodána… | |