VGA ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 OC
Kód: CZASUSTUFRTX5060O8GDetailní popis produktu
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 OC Edition 8GB GDDR7
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 OC Edition 8GB GDDR7
Odolná konstrukce se zvýšeným výkonem pro náročné hráče
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 OC Edition 8GB GDDR7 posouvá hranice výkonu ve své třídě díky nové architektuře NVIDIA Blackwell a továrnímu přetaktování na 2610 MHz (Boost Clock). Karta využívá 8 GB nejnovější paměti GDDR7 na 128-bitové sběrnici, což ve spojení s technologií NVIDIA DLSS 4 a pokročilým Ray Tracingem zaručuje plynulý obraz s vysokou věrností detailů v rozlišení 1080p i 1440p. Díky podpoře rozhraní PCI Express 5.0 a moderních výstupů DisplayPort 2.1 je karta plně připravena na monitorové standardy budoucnosti a vysoce efektivní práci s AI aplikacemi.
Karta se vyznačuje mimořádnou odolností díky vojenské certifikaci kondenzátorů s životností 20 000 hodin a plně automatizované výrobě Auto-Extreme Technology. Chladicí systém se třemi ventilátory Axial-tech, které využívají dvojitá kuličková ložiska, poskytuje o 21 % vyšší průtok vzduchu pro udržení nízkých teplot při zachování tichého chodu díky 0dB technology. Pevnost karty zvyšuje celokovový exoskeleton s ochranným backplatem a odvětráváním. Personalizaci umožňuje jemné Aura Sync RGB osvětlení a flexibilitu při ladění zajišťuje Dual BIOS společně s intuitivním softwarem GPU Tweak III.
| Kategorie | Specifikace |
|---|---|
| Model | TUF Gaming GeForce RTX 5060 8GB OC |
| Produktová řada | TUF Gaming |
| Grafický čip | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Standard sběrnice | PCI Express 5.0 |
| OpenGL | OpenGL 4.6 |
| Video paměť | 8GB GDDR7 |
| Takt jádra (OC Mode) | 2610 MHz (Boost Clock) |
| Takt jádra (Default Mode) | 2580 MHz (Boost Clock) |
| CUDA jádra | 3840 |
| Rychlost paměti | 28 Gbps |
| Paměťové rozhraní | 128-bit |
| Maximální digitální rozlišení | 7680 x 4320 |
| Rozhraní HDMI | 1x HDMI 2.1a |
| Rozhraní DisplayPort | 3x DisplayPort 2.1 |
| Podpora HDCP | Ano (2.3) |
| Maximální počet monitorů | 4 |
| Doporučený zdroj (PSU) | 550 W |
| Napájecí konektory | 1x 8-pin |
| Slot | 2.6 slot |
| Rozměry | 300 x 139 x 56 mm |
| Software | ASUS GPU Tweak III & GeForce Game Ready Driver |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOMPONENTY |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.847 kg |
| EAN: | 4711636058179 |
| Barva: | Šedá |
| Chlazení: | Aktivní |
| Kapacita grafické paměti [GB]: | 8 |
| Modelová řada: | TUF Gaming |
| Modelové označení: | GeForce RTX 5060 |
| Typ grafické paměti: | GDDR7 |
| Výrobce čipu: | NVIDIA |
| Využití: | Herní |
| Položka byla vyprodána… | |