VGA SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 9070 XT OC 16GB Crimson Desert
Kód: R1113481020GDetailní popis produktu
Sapphire NITRO+ Radeon RX 9070 XT CDE 16G GDDR6
Sapphire NITRO+ Radeon RX 9070 XT OC Crimson Desert Edition 16G
Mistrovský herní výkon s architekturou AMD RDNA 4 a ikonickým chlazením NITRO+
Grafická karta Sapphire NITRO+ Radeon RX 9070 XT OC Crimson Desert Edition definuje novou úroveň plynulosti herního zážitku díky pokročilé architektuře AMD RDNA 4. Je vybavena masivní 16 GB GDDR6 pamětí na 256-bitové sběrnici, která ve spojení s 5120 Stream procesory a Boost taktem až 2835 MHz hravě zvládne nejnáročnější tituly v ultra vysokém rozlišení. Podpora technologií AMD FidelityFX Super Resolution (FSR), hardwarová akcelerace Ray Tracingu a vylepšené jednotky pro AI zajišťují fotorealistickou grafiku při zachování maximální snímkové frekvence.
O maximální stabilitu a nízké teploty se stará vyhlášený chladicí systém Tri-X Cooling Technology se třemi ventilátory s dvojitými kuličkovými ložisky a optimalizovaným tvarem lopatek. Karta disponuje stylovým vlnitým designem žeber chladiče a měděnou základnou pro efektivní odvod tepla, zatímco podsvícení ARGB umožňuje plnou personalizaci vzhledu vaší sestavy. Funkce Dual BIOS a robustní digitální napájení zaručují spolehlivost i při dlouhých herních seancích, přičemž konektivitu zajišťuje moderní rozhraní DisplayPort 2.1 pro budoucí generace monitorů.
| Kategorie | Specifikace |
|---|---|
| GPU | Radeon RX 9070 XT Graphics Card |
| Architektura | AMD RDNA 4 |
| Stream procesory | 5120 |
| Compute Units | 80 |
| Boost frekvence | Až 2835 MHz |
| Game frekvence | Až 2555 MHz |
| Paměť | 16 GB GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256-bit |
| Paměťová propustnost | 18 Gbps (efektivní) |
| Chlazení | 3 ventilátory, Tri-X Cooling Technology |
| Výstupní konektory | 2 x HDMI, 2 x DisplayPort 2.1 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 (8K) |
| Doporučený zdroj (PSU) | 800 W |
| Napájecí konektory | 2 x 8-pin |
| Rozhraní | PCI-Express 4.0 x16 |
| Rozměry | 320 x 134.85 x 71.37 mm (3.5-slot) |
| Technologie | Radiance Display Engine, AMD FreeSync, ARGB Control |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOMPONENTY |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.58 kg |
| Barva: | Šedá |
| Chlazení: | Aktivní |
| Kapacita grafické paměti [GB]: | 16 |
| Modelová řada: | Nitro+ |
| Modelové označení: | Radeon RX 9070 XT |
| Typ grafické paměti: | GDDR6 |
| Výrobce čipu: | AMD |
| Využití: | Herní |
| Položka byla vyprodána… | |